Szczoteczka z aktywnym węglem SEYSSO Carbon Antibacterial

18,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Szczoteczka manualna z aktywnym węglem Seysso Carbon Antibacterial pozwala na jeszcze lepszą ochronę przed namnażaniem się szkodliwych bakterii chorobotwórczych w jamie ustnej. Jej nietypowa budowa pozwala dotrzeć w każde, nawet najtrudniej dostępne miejsce między zębami. Szczoteczka manualna z aktywnym węglem Seysso Carbon Antibacterial skutecznie zapobiega próchnicy i innym schorzeniom jamy ustnej. Węgiel aktywny, którym pokryte są włókna absorbuje zanieczyszczenia z powierzchni zębów, neutralizując jednocześnie nieświeży oddech.

Łagodna dla dziąseł oraz powierzchni szkliwa

Szczoteczka manualna z aktywnym węglem Seysso Carbon Antibacterial doskonale oczyszcza zęby, ale jest jednocześnie łagodna dla dziąseł i powierzchni szkliwa. Szczotkując nić zęby pozbywasz się powierzchniowych przebarwień, a Twój uśmiech jest bielszy i jaśniejszy. Szczoteczka manualna z aktywnym węglem Seysso Carbon Antibacterial to bezpieczny sposób na naturalnie piękne i zdrowe zęby.

Posiada oryginalną, wyjątkową strukturę włókien

Szczoteczka manualna z aktywnym węglem Seysso Carbon Antibacterial jest wygodna i poręczna w zastosowaniu, a główka posiada idealnie dopasowane włókna, które są cienkie, cieniowane i ułożone w 28 pękach. Pozwala to jeszcze sprawniej oraz dokładniej oczyścić zęby podczas codziennego szczotkowania. Szczoteczka manualna z aktywnym węglem Seysso Carbon Antibacterial dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, fioletowym i białym.

Seysso
SZCZ/07
985 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2020-12-25

Dobra szczoteczka

Super miękka szczoteczka z aktywnym weglem

Oceń 

2020-11-05

Szczoteczka z weglem

Super szczoteczka z aktywnym węglem.
Używam jej od 2lat i nie zamienię jej na inną.

Napisz swoją opinię

Szczoteczka z aktywnym węglem SEYSSO Carbon Antibacterial

Napisz swoją opinię

Zobacz także