Crest Supreme Professional (2szt. - 1 saszetka)

31,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Pozbądź się nieestetycznych plami oraz osadu z zębów stosując intensywnie wybielające paski Crest Supreme Professional. Dają one najszybsze i najmocniejsze efekty idealnie białych zębów. Jednodniowa kuracja wybielająca świetnie sprawdzi się przed każdym ważnym wydarzeniem, szczególnie jeśli wypadnie Ci niespodziewane wyjście. Oryginalne paski Crest Supreme Professional w ilości 2 sztuk zamknięte są w 1 saszetce. Zachwyć wszystkich piękną, oszałamiającą bielą zębów. Długotrwały efekt doskonałego uśmiechu uzyskasz uzupełniając kurację o pastę wybielającą lub płyn do płukania jamy ustnej.

Usuń brzydkie przebarwienia oraz żółty kolor

Ciemne barwniki zawarte w jedzeniu oraz napojach sprzyjają powstawaniu brzydko wyglądających przebarwień, a paski wybielające Crest Supreme Professional są najlepszą metodą by się ich szybko i skutecznie pozbyć. Z powodzeniem możesz je zastosować samodzielnie w domu. Związki aktywne w nich zawarte wnikają głęboko, redukując widoczne przebarwienia oraz usuwając żółty odcień na szkliwie. Paski wybielające Crest Supreme Professional to świetne i niedrogie rozwiązanie, które pomoże Ci uzyskać biały, promienny uśmiech.

Jak przebiega aplikacja

Wyjmij paski Crest Supreme Professional z saszetki, a następnie załóż dłuższy na górne zęby i krótszy na dolne. Pamiętaj aby to zrobić stroną z warstwą aktywną. Paski trzymaj na zębach ok. 30 minut nie dłużej. Po jego upływie zdejmij i gotowe. Pasków wybielających Crest Supreme Professional nie powinny używać kobiety w ciąży, ale również osoby niepełnoletnie.

Data przydatności: 07/2023

P/33
986 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest Supreme Professional (2szt. - 1 saszetka)

Napisz swoją opinię