Crest Glamorous White (2szt. - 1 saszetka)

25,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Wybielające paski do zębów Crest Glamorous White zapewnią olśniewającą, idealną biel, która z pewnością zachwyci wszystkich. Najwyższa, sprawdzona jakość, dzięki której uzyskasz efekt jak po profesjonalnym zabiegu. 1 saszetka zawiera 2 sztuki pasków, które koniecznie musisz wypróbować. Nie czekaj, już w kilkanaście minut możesz mieć idealnie biały uśmiech. Paski Crest Glamorous White to sprawdzony, domowy sposób na szybkie i bezpieczne wybielanie zębów. Znajdziesz u nas również inne produkty marki Crest, które warto wypróbować.

Bezpieczne wybielanie bez uszkodzenia szkliwa

Związki aktywne zawarte w warstwie aktywnej pasków Crest Glamorous White w żaden sposób nie uszkadzają szkliwa podczas wybielania, dlatego można je bezpiecznie stosować. Wszystkie powstałe na przestrzeni lat, bądź nowe przebarwienia zostaną skutecznie usunięte. Kolor zębów będzie ujednolicony, naturalny, idealnie biały. Wybielające zęby paski Crest Glamorous White eliminują także płytkę nazębną oraz osad po ciemnych napojach, jak czerwone wino, kawa lub herbata. Spraw sobie piękny, olśniewający uśmiech.

Wygodne w użyciu paski wybielające Crest

Niewielkie paski wybielające Crest Glamorous White bardzo łatwo i szybko umieścisz na zębach. Doskonale przylegają one do powierzchni szkliwa, dlatego nie ześlizgują się. Przytwierdź paski Crest Glamorous White na górnej i dolnej linii zębów, odczekaj 30 minut, zdejmij i dokładnie przepłucz wodą. Szybki, prosty sposób na piękniejszy, bielszy uśmiech. Produkt nie jest przeznaczony do zastosowania dla ciężarnych kobiet oraz osób, które nie ukończyły 18 lat.

P/36
993 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest Glamorous White (2szt. - 1 saszetka)

Napisz swoją opinię

Zobacz także