Crest 3D Whitestrips 1 Hour Express (2szt. - 1saszetka)

28,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Idealnie białe zęby uzyskasz stosując paski Crest 3D Whiestrips 1 Hour Express. Ekspresowo pozbędziesz się żółtych, brzydkich przebarwień ze szkliwa, osadu, a także płytki nazębnej. Oryginalny produkt sprzedawany w saszetce, w której znajduje się 2 sztuki pasków. Bezpieczna, jednodniowa kuracja wybielająca, która doskonale sprawdzi się przed ważnymi wydarzeniami, spotkaniem biznesowym lub wakacjami. Twoje zęby staną się idealnie białe oraz błyszczące. Wybierając także inne produkty do wybielania marki Crest masz pewność, że piękny uśmiech pozostanie z Tobą na długo.

Poznaj siłę składników aktywnych

Intensywnie i skutecznie wybielające aktywne składniki doskonale uporają się zarówno z nowymi, jak też długotrwałymi przebarwieniami szkliwa. Ponadto paski Crest 3D Whitestrips 1 Hour Express nie uszkadzają powierzchni szkliwa i możesz je bez obaw stosować. Równie skutecznie jak przebarwienia likwidują płytkę nazębną. Postaw na piękny, biały uśmiech z paskami Crest 3D Whitestrips 1 Hour Express.

W godzinę uzyskasz doskonale białe zęby

Wyraźnie bielsze zęby uzyskasz już po godzinie od nałożenia pasków Crest 3D Whitestrips 1 Hour Express. Ich aplikacja jest szybka, wygodna i bardzo prosta. Wyjmij z saszetki produkt, a następnie umieść warstwą aktywną na zębach. Dłuższy pasek powinien się znaleźć na górze, a krótszy na dole. Pozostaw na godzinę, zdejmij, a następnie przepłucz wodą. Doskonale przylegają one do szkliwa, dlatego bez obaw możesz wykonywać codzienne czynności. Pasków nie należy stosować w przypadku kobiet w ciąży oraz kiedy nie ma się skończonych 18 lat.

P/30
9 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest 3D Whitestrips 1 Hour Express (2szt. - 1saszetka)

Napisz swoją opinię

Zobacz także