Płyn Crest Pro-Health Advanced Enamel Care 500ml

29,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

W utrzymaniu właściwej higieny jamy ustnej pomoże Ci płyn do płukania Crest Pro-Health Advanced, działając skutecznie i kompleksowo. Innowacyjna formuła chroni zęby oraz dziąsła przed chorobami. Płyn do płukania Crest Pro-Health Advanced bez trudu dociera do wszystkich zakamarków przy linii dziąseł oraz przestrzeni międzyzębowych likwidując nieprzyjemny zapach spowodowany zalegającymi resztkami jedzenia oraz namnażaniem się bakterii. Uniemożliwia również tworzenie się płytki nazębnej, jak też próchnicy, które są główną przyczyną problemów stomatologicznych. Stosując regularnie płyn do płukania jamy ustnej Crest Pro-Health Advanced będziesz mieć zdrowe i piękne zęby.

Pomaga zwalczyć najczęstsze problemy jamy ustnej

Mycie zębów to podstawa, dlatego aby uzupełnić codzienną rutynę w prawidłowej higienie jamy ustnej koniecznie po szczotkowaniu płucz ją płynem Crest Pro-Health Advanced. Posiada on również doskonałe właściwości łagodzące w przypadku nadwrażliwości zębów. Uśmierzając ból po szczotkowaniu. Płyn do płukania Crest Pro-Health Advanced skutecznie przeciwdziała w powstawaniu zapalenia dziąseł, wzmacniając je. Zapewnia nie tylko dogłębne oczyszczenie jamy ustnej, ale także na długo odświeża oddech.

Mały, ale bardzo poręczny

Płyn do płukania jamy ustnej Crest Pro-Health Advanced oferujemy w małej, poręcznej butelce, która zajmuje niewiele miejsca w szafce torbie lub plecaku. Dzięki czemu możesz zadbać o zdrowie zębów oraz dziąseł o każdej porze dnia i nocy, gdzie tylko chcesz.

Crest
MW/07
1000 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Płyn Crest Pro-Health Advanced Enamel Care 500ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także