Płyn Crest Arctic Fresh 473ml Płyn Wybielający Mocny!

29,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Zapewnij swoim zębom długotrwałą ochronę z płynem do płukania jamy ustnej Crest Arctic Fresh o intensywnych właściwościach wybielających. Delikatna, ulepszona formuła pozwala bardzo dokładnie usunąć wszelkie przebarwienia powstałe na szkliwie, będące wynikiem silnie barwiących pokarmów, a także napojów. Ponadto zęby są widocznie bielsze i jaśniejsze. Płyn do płukania jamy ustnej Crest Arctic Fresh bez problemów dotrze do wszystkich, nawet trudnodostępnych miejsc, jakimi są szczeliny między zębami. Twój uśmiech będzie zdrowy i doskonale biały każdego dnia.

Codzienne płukani jamy ustnej chroni przed problemami z zębami

Płyn do płukania jamy ustnej Crest Arctic Fresh jest świetnej jakości preparatem, który ma za zadanie usunąć chorobotwórcze bakterie, znajdujące się w okolicach dziąseł oraz szkliwa. Szczoteczka i nić dentystyczna nie zawsze dobrze sobie z tym poradzi, dlatego warto uzupełnić codzienną pielęgnację zębów o ten właśnie produkt. Skutecznie niweluje brzydki zapcha z ust, pozostawiając mroźną, arktyczną świeżość na długo po zastosowaniu.

Duże, wydajne opakowanie

Płyn do płukania jamy ustnej Crest Arctic Fresh dostępny w wydajnym, ekonomicznym opakowaniu wystarczy Ci na dłużej, zapewniając skuteczną pielęgnację każdego dnia. Produkt zapewnia jednocześnie ochronę oraz wybielenie, byś mógł cieszyć się zdrowym, bielszym i jeszcze bardziej atrakcyjniejszym uśmiechem. Płyn do płukania jamy ustnej Crest Arctic Fresh zapobiega powstawaniu nowych przebarwień na szkliwie oraz osadu.

Crest
MW/08

Komentarze

Napisz swoją opinię

Płyn Crest Arctic Fresh 473ml Płyn Wybielający Mocny!

Napisz swoją opinię

Zobacz także