Płyn Crest 3D White Luxe Diamond Strong 473ml

32,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Płyn do płukania zębów 3D White Luxe Diamond Strong 473ml pomaga w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej, a ponadto ma właściwości wybielające. Fantastycznie się sprawdza w wzmocnieniu i utrzymaniu doskonałej bieli zębów. Zaletą tego produktu jest obecność w składzie substancji wzmacniających powierzchnię szkliwa. Olśniewaj pięknym i mocnym uśmiechem, dzięki efektowi optycznie bielszych zębów.

Zdrowsze zęby dzięki działaniu składników aktywnych

Składniki aktywne zawarte w płynie do płukania 3D White Luxe Diamond Strong zapewniają zdrowsze i widocznie bielsze zęby. Aktywna substancja wybielająca delikatnie wybiela powierzchnię wyrównując kolor, z kolei fluorek sodu likwiduje drobnoustroje bytujące w jamie ustnej. Niewielka ilość glikolu propylowego znajdująca się w płynie 3D White Luxe Diamond Strong ma łagodne właściwości rozpuszczające, dzięki czemu szybko pozbędziesz się osadu oraz płytki nazębnej.

Wzmocnij biel zębów z płynem 3D White Luxe Diamond Strong

Płyn do płukania 3D White Luxe Diamond Strong stosowany regularnie po każdym szczotkowaniu oraz nitkowaniu pozwoli uzyskać jeszcze lepszy efekt bielszych zębów. Przed jego użyciem odczekaj kilka mniut by składniki z pasty miały czas się wchłonąć. W przeciwnym razie płyn może je bezpowrotnie wypłukać. Odmierz zalecaną ilość, wypłucz i gotowe. Płyn do płukania 3D White Luxe Diamond Strong z pewnością podbije jeszcze bardziej biel zębów.

Crest
MW/01/1
30 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Płyn Crest 3D White Luxe Diamond Strong 473ml

Napisz swoją opinię

Zobacz także