Crest 3D White Luxe Glamorous White 237ml płyn do jamy ustnej

19,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Płyn wybielający Crest 3D White Glamorous dogłębne oczyszczenie wszystkich przestrzeni dookoła zęba sprawia, że Twój uśmiech jest olśniewająco piękny. Najlepszy płyn wybielający do jamy ustnej Crest 3D White Whitening Therapy Charcoal dająca profesjonalny efekt wspaniale białych zębów, którą spokojnie i bezpiecznie możesz stosować w domu. Olśniewaj każdego dnia doskonałym, zdrowym uśmiechem.

Idealny płyn 237ml do zabrania w podróż, która bez problemu przechodzi odprawę celną. Ciesz się wysokiej jakości pastą wszędzie gdzie się udasz. Wybielanie zębów na najwyższym poziomie w każdych warunkach.

Wielozadaniowy, doskonale wybielający zęby płyn do płukania jamy ustnej Crest 3D White Luxe Glamorous White o smaku odświeżającej mięty idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji oraz ochronie. Produkt nie zawiera alkoholu, dlatego można go bez przeszkód stosować po każdym szczotkowaniu bez obaw o podrażnienie delikatnej przestrzeni dookoła dziąseł. Bezpieczny oraz skuteczny płyn do płukania Crest 3D White Luxe Glamorous White zwalcza bakterie znajdujące się w jamie ustnej. Zmniejszając tym samym prawdopodobieństwo wystąpienia różnych chorób, w tym próchnicy. Ochrania on również szkliwo przed erozyjnym działaniem kwasów wytwarzanych przez bakterie.

Uzyskaj efekt jeszcze bardziej lśniących zębów

Płyn do płukania jamy ustnej Crest 3D White Luxe Glamorous White zawiera w swoim składzie dodatkowe składniki aktywne, które mają właściwości wybielające, by Twój uśmiech stał się jeszcze piękniejszy. Redukuje przebarwienia powstałe na skutek silnie barwiących napojów oraz jedzenia. Płyn do płukania jamy ustnej Crest 3D White Luxe Glamorous White jest świetnym uzupełnieniem kuracji wybielającej, pozwalającej jeszcze bardziej wzmocnić efekt śnieżnobiałych zębów.

Zdrowsze, piękniejsze zęby każdego dnia

Jeśli chcesz mieć zdrowsze i piękniejsze zęby to płyn do płukania jamy ustnej jest najlepszym rozwiązaniem w codziennej pielęgnacji. A jego dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena. Ciesz się zdrowym, gładkim, przyciągającym uwagę uśmiechem każdego dnia.

Crest
MW/03/01
9 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest 3D White Luxe Glamorous White 237ml płyn do jamy ustnej

Napisz swoją opinię

Zobacz także