• -100,00 zł

Crest Supreme Professional (84szt. - 42 saszetki) Najmocniejsze!

799,99 zł
699,99 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Silnie wybielające paski Crest Supreme Professional zapewniają bielszy, lśniący uśmiech. Skutecznie usuwają nawet do 80% zewnętrznych przebarwień powstałych przez wiele miesięcy na szkliwie. Zestaw zawiera 42 saszetki oryginalnych pasków, dających w sumie 84 sztuki. Stosując je raz dziennie Twoje zęby staną się znacznie bielsze. Oferowana ilość pasków wybielających Crest Supreme Professional wystarczy na zastosowanie 42 dniowej kuracji, która z powodzeniem możesz wykonać w domu. Szybka i bezpieczna metoda by mieć bielszy, idealny uśmiech. Dla lepszych i długotrwałych efektów sprawdź nasze inne produkty marki Crest.

Intensywne wybielanie, mocnymi paskami Crest

Skuteczne wybielanie paskami Crest Supreme Professional jest możliwe, dzięki zawartych w nich wysokiej jakości składników aktywnych. Pozwalają one uzyskać doskonale białe zęby, bez powodowania nadwrażliwości szkliwa. Usuwają przebarwienia, osad po napojach zawierających silne, ciemne barwniki oraz gromadzącą się płytkę nazębną. Paski wybielające Crest Supreme Professional to świetny produkt, który z pewnością docenisz.

Łatwe i szybkie w użyciu

Paski Crest Supreme Professional są bardzo proste w użyciu. Wystarczy tylko wyjąć je z saszetki, umieścić na zębach, odczekać pół godziny i gotowe. Po zdjęciu pasków przepłucz zęby niewielką ilością wody. Już po pierwszej aplikacji zauważysz, że stały się one bielsze. Nie zaleca się stosowania produktu kobietom w ciąży, bądź osobom niepełnoletnim.

P/20
3 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2021-08-24

Supreme

Paski Crest Supreme są najlepsze dla mnie i każdemu je polecam! Pełne opakowanie wystarcza na kilka dobrych kuracji także kupuje je na dwa lata.

Napisz swoją opinię

Crest Supreme Professional (84szt. - 42 saszetki) Najmocniejsze!

Napisz swoją opinię

Zobacz także