Crest Brilliance Gentle 3D Whitestrips (32 szt. 16 saszetek) Nowość!

279,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Paski wybielające Crest Brilliance Gentle 3D Whitestrips, które dedykowane są przede wszystkim osobom z nadwrażliwością zębiny. Ich formuła jest delikatna dla szkliwa i nie wywołuje działań niepożądanych, jak ból lub jeszcze większa niż dotychczas wrażliwość. Jeśli pragniesz mieć perfekcyjnie biały uśmiech bez skutków ubocznych to musisz je wypróbować. Paski Crest Brilliance Gentle 3D Whitestrips w ilości 32 sztuk są oryginalnie zapakowane w 16 saszetek. A ponadto są łatwe i wygodne w nałożeniu. Posiadacze wrażliwych zębów mogą bez problemu je używać przez cały okres trwania kuracji. Stosując paski Crest Brilliance Gentle 3D Whitestrips możesz również uzupełnić wybielanie o inne produkty marki Crest.

Lepsza formuła i bielsze zęby

Formuła jaką posiadają paski Crest Brilliance Gentle 3D Whitestrips została opracowana w taki sposób, by skutecznie wybielić zęby, ale ich nie podrażniając. Likwidują one przebarwienia, jednocześni działając łagodnie na szkliwo. Z paskami Crest Brilliance Gentle 3D Whitestrips pozbędziesz się plam, osadu i płytki nazębnej.

Sposób aplikacji pasków Crest Brilliance Gentle 3D Whitestrips

Paski wybielające Crest Brilliance Gentle 3D Whitestrips nakłada się bardzo szybko. W saszetce znajdują się dwie sztuki – jedna jest przeznaczona na górną linię zębów, a druga na dolną. Po umiejscowieniu pasków należy odczekać 30 minut, zdjąć i przepłukać usta wodą. Zęby są bielsze niż wcześniej. Pasków nie należy stosować w przypadku osób poniżej 18 roku życia, a także kobiet w ciąży.

P/25
1000 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest Brilliance Gentle 3D Whitestrips (32 szt. 16 saszetek) Nowość!

Napisz swoją opinię

Zobacz także