Crest 3D Whitestrips Classic Vivid (24szt. 12 saszetek)

199,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Najlepszy i bezpieczny sposób domowego wybielania zębów jest możliwy dzięki paskom Crest 3D Whitestrips Classic Vivid , które są łatwe i wygodne w aplikacji. Spraw by Twój uśmiech był jeszcze piękniejszy. Paski Crest 3D Whitestrips Classic Vivid są oryginalne i zapakowane w 12 saszetek, dając w sumie 24 sztuki. Zaleca się stosowanie nie więcej niż jednej saszetki dziennie. Pozbądź nieestetycznie wyglądających zębów na długo. Paski Crest 3D Whitestrips Classic Vivid to gwarancja nieskazitelnie białego, błyszczącego uśmiechu bez zniszczenia szkliwa.

Skuteczne wybielanie i jeszcze piękniejszy uśmiech

Paski wybielające zęby Crest 3D Whitestrips Classic Vivid pozwalają uzyskać idealną biel, dzięki aktywnym składnikom znakomicie likwidującym przebarwienia, nawet te które długo utrzymywały się długo na powierzchni szkliwa. Pozwalają one także zredukować osad z kawy, herbaty i czerwonego wina, jak też zalegającą płytkę nazębną. Oczaruj wszystkich pięknym, białym kolorem zębów.

Doskonałe rezultaty po 10 dniach kuracji

Paski Crest 3D Whitestrips Classic Vivid zapewniają widoczne, trwałe rezultaty bielszych i piękniejszych zębów po 10 dniach stosowania kuracji. Doskonale utrzymują się na szkliwie, nie przesuwają, dzięki czemu proces wybielania przebiega równomiernie. Paski Crest 3D Whitestrips Classic Vivid umieść na zębach pozostaw na 30 minut, zdejmij, a następnie przepłucz wodą usta. Profesjonalny efekt bielszego uśmiechu utrzyma się dłużej, jeśli uzupełnisz kurację o inne produkty wybielające marki Crest. Kobiety w ciąży nie powinny stosować tego produktu, jak również osoby niepełnoletnie.

P/32
4 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2020-12-29

Classic vivid paski

Fajne połączenie Psków Classic vivid z pasta Glamorous. Polecam ten zestaw.

Napisz swoją opinię

Crest 3D Whitestrips Classic Vivid (24szt. 12 saszetek)

Napisz swoją opinię

Zobacz także