• -5,00 zł

Crest Whitening Charcoal Therapy 79g - Travel Size

24,99 zł
19,99 zł Zniżka 5,00 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Pasta Crest 3D White Whitening Therapy Charcoal o smaku orzeźwiającej mięty zapewnia jeszcze lepsze i łatwiejsze wybielanie zębów, dzięki zawartości aktywnego węgla. Dogłębne oczyszczenie wszystkich przestrzeni dookoła zęba sprawia, że Twój uśmiech jest olśniewająco piękny. Najlepsza pasta wybielająca Crest 3D White Whitening Therapy Charcoal dająca profesjonalny efekt wspaniale białych zębów, którą spokojnie i bezpiecznie możesz stosować w domu. Olśniewaj każdego dnia doskonałym, zdrowym uśmiechem.

Idealna pasta 79g do zabrania w podróż, która bez problemu przechodzi odprawę celną. Ciesz się wysokiej jakości pastą wszędzie gdzie się udasz. Wybielanie zębów na najwyższym poziomie w każdych warunkach.

Poznaj moc wybielania jaką daje węgiel aktywny

Pasta Crest 3D White Whitening Therapy Charcoal stosowana codziennie pozwala uzyskać naturalny efekt doskonale białych zębów. Nie powoduje podrażnień, dlatego mogą ją stosować także osoby o wrażliwym uzębieniu. Dodatkową zaletą pasty Crest 3D White Whitening Therapy Charcoal jest to, że nie powoduje zabrudzeń na umywalce lub na płytkach. Przywróć naturalną biel i blask swoim zębom.

Naturalny blask pięknych i zdrowych zębów

Węgiel aktywny posiada wspaniałe właściwości, dlatego chętnie wykorzystywany jest jako jeden z głównych składników w pastach wybielających, w tym także Crest 3D White Whitening Therapy Charcoal. Jego działanie nie opiera się jednak tylko na wyrównaniu koloru i rozjaśnieniu. Węgiel aktywny ma naturalne działanie oczyszczające, likwidując osad oraz przebarwienia widoczne na powierzchni szkliwa. Stosując regularnie pastę Crest 3D White Whitening Therapy Charcoal skutecznie zapobiegasz powstawaniu próchnicy, wywoływaną przez bakterie znajdujące się w jamie ustnej.

Crest
TP/14/01
48 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest Whitening Charcoal Therapy 79g - Travel Size

Napisz swoją opinię

Zobacz także