• -15,00 zł

Crest Gum Detoxify + Whitening 2 Step Toothpaste zestaw-set

85,99 zł
70,99 zł Zniżka 15,00 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Bielsze zęby i zdrowsze dziąsła są możliwe z zestawem Crest Gum Detoxify – Whitening 2 Steps Toothpaste. Zaledwie dwa proste kroki dzielą Cię od idealnego uśmiechu, którego będą zazdrościć Ci inni. Zestaw zawiera oczyszczającą dogłębnie pastę oraz żel wybielający. Stosując systematycznie te obydwa produkty masz pewność, że Twoje zęby będą nie tylko bielsze o kilka odcieni, ale także zdrowe. Zestaw Crest Gum Detoxify – Whitening 2 Steps Toothpaste to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Zachęcamy do zakupu innych produktów marki Crest, które zapewniają doskonałą pielęgnację oraz skuteczne wybielanie zębów.

Dwa kroki do bielszych i lśniących zębów

Zestaw Crest Gum Detoxify – Whitening 2 Steps Toothpaste zapewnia dwuetapowe wybielanie. Pierwsze opiera się na dogłębnym oczyszczeniu, a następnie skuteczne wybielenie. W dwie minuty zlikwidujesz widoczne przebarwienia zewnętrzne powstałe na szkliwie, osad oraz płytkę nazębną. Crest Gum Detoxify – Whitening 2 Steps Toothpaste jest bezpieczny dla dziąseł, nie wywołuje krwawienia oraz podrażnień.

Bezpieczne i szybkie wybielanie

Crest Gum Detoxify – Whitening 2 Steps Toothpaste zestaw to bezpieczne i szybkie wybielanie zębów, które samodzielnie możesz wykonać w domu. Szczotkuj zęby pastą przez minutę i wypluj, nie płucząc ust. Następnie tą samą czynność wykonaj z żelem wybielającym. Po zakończeniu szczotkowania dokładnie przepłucz usta i gotowe. Zęby staną się naturalnie bielsze, jaśniejsze oraz piękniejsze.

Crest
TP/21
969 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2021-05-24

Nie polecam

Złożyłam zamówienie lecz po paru dniach bez jakiegokolwiek wytłumaczenia pieniążki zostały odeslane na konto. Podejrzewam że firma nie istnieje, pisałam e-maile na żadne nie dostałam odpowiedzi. ANNA

Oceń 

2021-02-12

Zaawansowane szczotkowanie

Polecam zestaw tych past. Pieknie pozbyłem się przebarwień i dziąsła stały się zdrowe.

Polecam tez sklep ze względu na profesjonalna obsługę.

Oceń 

2020-11-05

Pasta wynikająca

Używam tylko tej pasty, która skutecznie wybiela zęby.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Crest Gum Detoxify + Whitening 2 Step Toothpaste zestaw-set

Napisz swoją opinię

Zobacz także