• -149,00 zł

Crest 3D White Charcoal Mint 28szt.(14 saszetek) + Serum z aktywnym węglem

399,99 zł
250,99 zł Zniżka 149,00 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Oryginalne paski Crest Witestrips Charcoal Mint flavour

Specjaliści firmy Amerykańskiej zrobili coś na co wszyscy czekali. Połączyli najskuteczniejszą formułę wybielającą zęby z naturalnym składnikiem w postaci węgla aktywowanego. Pozwoliło to uzyskać paski do zębów, które najpierw oczyszczą Twoje zęby z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń powierzchniowych oraz przebarwień, a następnie zabezpieczy je przed próchnicą i pozostawi przyjemnie gładkie.

Oryginalne paski Crest Witestrips Charcoal Mint flavour  w pełnym opakowaniu zbiorczym zawierającym 28 sztuk pasków (po 14 na górne i dolne zęby). Kupując paski wybielające w naszym sklepie masz pewność, że otrzymasz oryginalny, skuteczny i bezpieczny produkt, który sprawi, że Twoje zęby staną się pięknie białe i to już po 3 dniach stosowania.

Jeśli chcesz połączyć najskuteczniejsze składniki wybielające zęby i móc je używać na co dzień, to pasta wybielająca Crest Witestrips Charcoal Mint flavour będzie najlepszym wyborem zapewniając Ci pełny efekt 2 w 1. W przeciwieństwie do innych past i proszków z aktywnym węglem pasta zawiera dodatkowe składniki, które zapobiegają pozostawianiu czarnych plam na elementach armatury łazienkowej przez co masz mniej sprzątania po szczotkowaniu zębów!

Jak zakładać paski wybielające?

Oryginalne paski do zębów są najprostszym sposobem na uzyskanie pięknej bieli lśniącej z Twojego uśmiechu. Paski Crest Charcoal Mint zaleca się stosować poprzez nakładanie ich raz dziennie na 30 minut. Najpierw odklejamy pasek od folijki. Nakrapamy dwie krople serum Arctic Fresh, zakładamy pasek na dolny łuk zębowy (krótszy) od strony pokrytej żelem, potem na górny łuk (dłuższy pasek). Po 30 minutach zdejmujemy oba paski i płuczemy jamę ustną. Nie powinno się myć zębów przed samym wybielaniem i bezpośrednio po.


Podczas wybielania zębów paskami Crest Charcoal Mint mogą pojawić się czasowo białe plamki na zębach, które po niedługim czasie po wybielaniu znikają. Mimo mniejszej mocy od najmocniejszych pasków wybielających z gamy może również wystąpić chwilowa nadwrażliwość zębów. Przechodzi jednak bardzo szybko po zaprzestaniu wybielania.

Pasków nie powinny stosować kobiety w ciąży i osoby poniżej 18 roku życia.

Data przydatności: 05/2022

P/89
10 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2021-02-12

Paski z weglem

Spróbowałam nowości i nie żałuje. Mega fajne efekty wybielania po całym pudełku.
Bardzo polecam te paski wraz z pasta Brilliance.

Napisz swoją opinię

Crest 3D White Charcoal Mint 28szt.(14 saszetek) + Serum z aktywnym węglem

Napisz swoją opinię

Zobacz także