Seysso Carbon - Nić dentystyczna z aktywnym węglem

17,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Nić dentystyczna Seysso Carbon z aktywnym węglem o czarnej barwie nie tylko doskonale oczyszcza zęby, ale także wspomaga proces wybielania zębów. Stosując ją w codziennej pielęgnacji jamy ustnej zapewnisz swoim zębom zdrowy, doskonały wygląd. Nić dentystyczna Seysso Carbon z aktywnym węglem skutecznie likwiduje zewnętrzne przebarwienia znajdujące się na powierzchni szkliwa. Doskonale sprawdza się, jako dodatkowe wzmocnienie wybielania zębów domowym sposobem. Opakowanie zawiera 40 metrów długości nici dentystycznej Seysso Carbon.

Naturalne właściwości węgla

Zaletą węgla aktywnego są jego naturalne właściwości pozwalające skutecznie pochłaniać zanieczyszczenia znajdujące się na powierzchni zębów, czyli osad po kawie, herbacie lub winie. Stosowanie preparatów do higieny jamy ustnej zawierających węgiel aktywny jest świetnym i bezpiecznym sposobem na ładniejszy, bielszy uśmiech. Nić dentystyczna Seysso Carbon z aktywnym węglem znakomicie radzi sobie także w zwalczaniu bakterii próchnicotwórczych oraz powodujących brzydki zapach z ust.

Postaw na komfort przy codziennym nitkowaniu zębów

Nić dentystyczna Seysso Carbon z aktywnym węglem łatwo dociera do wąskich miejsc i szczelnie przylegających ze sobą zębów, nie uszkadzając tym samym dziąseł, dzięki warstwie wosku na włóknach. Wygodne nitkowanie zapewnia również to, że nić jest cienka. Delikatny, odświeżający, miętowy smak pozostaje jeszcze długo w ustach po nitkowaniu. Nic dentystyczna Seysso Carbon z aktywnym węglem skutecznie chroni i pielęgnuje zęby oraz dziąsła.

Seysso
N/06
999 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2021-08-24

Nić z carbonem

Używam jej od dwóch lat i polecam każdemu bo bardzo dobrze czyści

Napisz swoją opinię

Seysso Carbon - Nić dentystyczna z aktywnym węglem

Napisz swoją opinię

Zobacz także