Niciowykałaczki CLEANPIK Easy Flosspicks 50 szt.

12,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Niciowykałaczki Cleanpik Easy Flosspicks to innowacyjny produkt do higieny jamy ustnej. Doskonała alternatywa dla osób, które nie lubią stosować długich, zwykłych nici dentystycznych, a zależy im na właściwej pielęgnacji przestrzeni miedzyzębowych oraz linii dziąseł. Postaw na dokładniejsze i higieniczne nitkowanie zębów z niciowykałaczkami Cleanpik Easy Flosspicks. Nieduży przyrząd ma zaokrąglony koniec, przytrzymujący naprężoną nitkę, precyzyjnie dotrze do każdego trudno dostępnego miejsca. Znakomicie likwiduje kamień nazębny oraz pozbywa się resztek jedzenia zalegającego miedzy zębami.

Doskonale czyste i zdrowe zęby

Niewielkie niciowykałaczki Cleanpik Easy Flosspicks pomagają w utrzymaniu właściwej higieny w jamie ustnej, będąc dodatkowym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji. Można ich używać zarówno po szczotkowaniu zębów, jak też jedząc poza domem. Idealnie nadają się również w długą podróż. Niciowykałaczki Cleanpik Easy Flosspicks skutecznie likwidują bakterie znajdujące się w szczelinach zębów oraz przy linii dziąseł. Ponadto odświeżają oddech, chłodzącą miętą.

Łatwe i szybkie w użyciu

Niciowykałaczki Cleanpik Easy Flosspicks są wygodnym i praktycznym rozwiązaniem pozwalającym na kompleksową ochronę zębów i dziąseł. Z powodzeniem wykorzystasz je na dwa sposoby – nitką oczyścisz przestrzenie między zębowe, a dłuższym, spiczastym końcem doczyścisz linie dziąseł. Poruszając nimi od góry do dołu na zewnątrz usuniesz bakterie, kamień oraz resztki jedzenia z powierzchni zębów. W opakowaniu znajduje się 50 sztuk, a nici można wielokrotnie używać, myjąc je wcześniej pod bieżącą wodą.

N/04
97 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Niciowykałaczki CLEANPIK Easy Flosspicks 50 szt.

Napisz swoją opinię

Zobacz także