Nić dentystyczna Oral B Essential Floss 50M

10,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Nić dentystyczna Oral B Essential Floss o odświeżającym, miętowym smaku to niezawodny produkt w codziennej higienie jamy ustnej, który szybko oraz skutecznie oczyści niedostępne dla klasycznej szczoteczki przestrzenie między zębami. Łatwo dopasowuje się do kształtu zębów, dlatego bez problemów dotrze w każde miejsce. Nić dentystyczna Oral B Essential Floss likwiduje powstałą płytkę nazębną, kamień, osad oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Usuniesz nią skutecznie resztki zalegającego jedzenia, by chronić zęby przed namnażaniem się bakterii chorobotwórczych.

Zawiera delikatne, starannie oczyszczające włóknach

Wysokiej jakości nić dentystyczna Oral B Essential Floss stworzona została z mocnych, odpornych na przerwanie włókien, które są dodatkowo zabezpieczone warstwą wosku, przez co są jeszcze bardziej odporne na naprężenia i zerwanie. Jednocześnie są delikatne dla dziąseł nie podrażniając ich, ani nie powodując krwawienia. Nić dentystyczna Oral B Essential Floss jest polecana dla każdego, kto lubi mieć czyste i zdrowe zęby.

Nieduże, ale ekonomiczne opakowanie

Opakowanie zawiera aż 50 m nici dentystycznej Oral B Essential Floss, która z pewnością wystarczy Ci na długo. Stosuj ją codziennie po każdym szczotkowaniu zębów oraz kiedy jest ono niemożliwe. Nić dentystyczna Oral B Essential Floss stanowi najlepszą, dodatkową ochronę dla Twoich zębów przed bakteriami po każdym jedzeniu i piciu.

Oral-B
N/09
994 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2021-08-27

NIć oral-b

Bardzo tania nić
Dobrze czyści
Długa

Napisz swoją opinię

Nić dentystyczna Oral B Essential Floss 50M

Napisz swoją opinię

Zobacz także