Nić dentystyczna Nano Whitewash Anti-Stain

18,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Innowacyjna nić dentystyczna Nano Whitewash Anti-Stain mająca 25 m długości to wyjątkowy produkt nowej generacji do higieny jamy ustnej wzbogacony o kompleks wybielający, który doskonale rozjaśnia oraz wyrównuje kolor twoich zębów. Składniki aktywne w nim zawarte nie tylko skutecznie wybielają, ale również wzmacniają i rewitalizują osłabione szkliwo. Cienki, mocne włókna jakie posiada wybielająca nić dentystyczna Nano Whitewash Anti-Stain wnikają w trudno dostępne szczeliny międzyzębowe, dokładnie je oczyszczając. Produkt znakomicie odświeża oddech, pozostawiając go takim na długo.

Zawiera związki o działaniu bakteriobójczym

Wybielająca nić dentystyczna Nano Whitewash Anti-Stain nie zawiera w swoim składzie szkodliwych związków chemicznych. Obecność naturalnej substancji, jaką jest ksylitol zapobiega powstawaniu próchnicy, niszcząc bakterie znajdujące się między zębami. Ponadto nić dentystyczna Nano Whitewash Anti-Stain pozwala doskonale oczyścić powierzchnię szkliwa oraz linę dziąseł z zalegającego osadu, likwidując także przebarwienia. Mocne włókna nie powodują podrażnienia oraz krwawienia dziąseł.

Świetne uzupełnienie wybielania zębów w domu

Nić dentystyczna Nano Whitewash Anti-Stain stanowi doskonałe uzupełnienie po lub w trakcie kuracji wybielającej zęby paskami, co pozwoli dodatkowo wzmocnić i utrzymać na dłużej efekt idealnej bieli. Na co pozwala zawarty we włóknach kompleks wybielający. Jeśli wybielasz zęby domowym sposobem to jest to produkt idealny by jeszcze bardziej spotęgować efekt śnieżnobiałego uśmiechu.

N/07
96 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2021-08-24

Nić wybielająca

Bardzo fajna nić wybielająca przestrzenie międzyzębowe. Warta swojej ceny.

Napisz swoją opinię

Nić dentystyczna Nano Whitewash Anti-Stain

Napisz swoją opinię

Zobacz także