Crest Classic White (14szt. - 7 saszetek)

129,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie


 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Paski wybielające Crest Classic White zapewniają skuteczną terapię wybielającą zęby, która z pewnością Cię zachwyci. Olśniewaj doskonale białym uśmiechem każdego dnia, bez przesiadywania w gabinecie dentystycznym. Paski Crest Classic White to najlepszy produkt by domowe wybielanie zębów było szybkie, łatwe i bezpieczne. Ich aplikacja zajmuje niewiele czasu. 7 saszetek oryginalnych pasków, które łącznie dają 14 sztuk wystarczy na przeprowadzenie tygodniowej kuracji wybielającej. Stosując dodatkowo inne produkty marki Crest wzmocnisz efekt naturalnie białych zębów, który utrzyma się znacznie dłużej niż po zastosowaniu innych preparatów.

Intensywne wybielanie przy maksymalnej ochronie

Wyjątkowa formuła pasków wybielających zęby Crest Classic White zapewnia jeszcze dokładniejsze oczyszczenie szkliwa z nagromadzonych przez lata przebarwień oraz osadu po kawie, herbacie, winie lub tytoniu. Składniki aktywne w nich zawarte nie wywołują nadwrażliwości szkliwa. Paski Crest Classic White są znacznie skuteczniejsze niż inne preparaty wybielające zęby, dlatego koniecznie musisz je wypróbować jeśli chcesz mieć piękny, idealnie biały uśmiech.

Łatwo i sprawnie się je nakładamy

Paski Crest Classic White aplikuje się na zęby szybko i bezproblemowo. Ponadto doskonale dopasowują się do każdego kształtu zębów. Zaleca się stosowanie jednej saszetki dziennie. Wyjmij z opakowania paski i umieść dłuższy na górnej linii zębów, a krótszy na dolnej. Po 30 minutach zdejmij, a następnie przepłucz zęby. Staną się one wyraźnie bielsze i błyszczące. Pasków nie powinny używać osoby niepełnoletnie oraz kobiety w ciąży.

P/36

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest Classic White (14szt. - 7 saszetek)

Napisz swoją opinię

Zobacz także