Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine (14 szt. 7 saszetek)

109,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Paski Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine przeznaczone są dla zębów wrażliwych, podatnych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Jeśli chcesz mieć białe zęby, ale cierpisz na nadwrażliwość jest to produkt idealny dla Ciebie. Łagodne wybielanie możliwe jest, dzięki specjalnie stworzonej formule. Zęby nie są dodatkowo podrażnione, a skutecznie wybielone. Paski Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine są produktem oryginalnym zapakowanym w 7 saszetek (14 sztuk), które stosowane raz dziennie z pewnością wystarczą na 7 dniową kurację. Zadbaj o swój uśmiech, który może stać się piękny, bielszy i jaśniejszy. Polecamy inne produkty marki Crest, które doskonale wzmocnią efekt wybielania.

Jest to kuracja 7 dniowa

Przedstawiamy 14* oryginalnych pasków wybielających zęby. Mieszczące się w 7 saszetkach paski stosuje się poprzez nałożenie 1 sztuki na górne i 1 na dolne zęby.

*- tylko pełna kuracja 28 dniowa (56szt. pasków wybielających) zapakowana jest w oryginalne opakowanie zbiorcze

Delikatny, niepodrażniający dziąseł i szkliwa produkt

Składniki aktywne zostały skomponowane tak byś mógł bez przeszkód wybielić zęby, nawet jeśli cierpisz na nadwrażliwość. Paski Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine nie podrażniają dziąseł, ani nie uszkadzają szkliwa. Łagodnie, ale skutecznie wybielają zęby, usuwając zewnętrzne przebarwienia, osad, jak też nagromadzoną płytkę nazębną. Pozwól by Twój uśmiech był bielszy i piękniejszy każdego dnia.

Łatwe w aplikacji, mocno przylegają do szkliwa

Wybielające paski do zębów Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine pozwalają na bezproblemową aplikację. Po nałożeniu na zęby nie przemieszczają się pozostając w tym samym miejscu. Umieść dłuższy pasek na górnej linii i krótszy na dolnej. Po 30 minutach zdejmij, wypłucz usta wodą i gotowe. Efekt to doskonale białe zęby. Pasków nie należy używać jeśli jesteś w ciąży lub osobą niemającą ukończonych 18 lat.

P/28
42 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2021-08-20

Paski Gentle Routine Crest

paski Crest Gentle Routine wybieliły mi delikatnie zęby, tego oczekiwałam bo mam bardzo wrazliwe zęby a te paski pozwoliły mi bez bólu zrobić to czego od dawna zakładałam. Dzięki CREST!

Oceń 

2021-02-06

Wybielanie wrażliwych zebow

Mam wrażliwe zeby i polecam te paski.
Dodatkowo sesikin na nadwrażliwość .
Szybka dostawa, fachowa obsługa.

Oceń 

2020-10-24

Paski dla wrażliwych zębów

Mam wrażliwe zęby i jedynie te paski wybielając bez podrażnień. POLECAM!

Napisz swoją opinię

Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine (14 szt. 7 saszetek)

Napisz swoją opinię

Zobacz także