Crest Glamorous White (10szt. - 5 saszetek) Enamel Safe

95,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Olśniewaj doskonałą bielą zębów, jaką uzyskasz stosując paski wybielające Crest Glamorous White Enamel Safe. Produkt wysokiej jakości zapewniający znakomite, długotrwałe rezultaty. Twoje zęby będą kilkukrotnie skuteczniej wybielone niż przy zastosowaniu innych produktów. Paski Crest Glamorous White Enamel Safe dostępne są w ilości 5 saszetek, po 10 sztuk, co spokojnie wystarczy na 5 dniową kurację wybielającą. Dla lepszych i długotrwałych efektów polecamy również stosowanie pasty Crest oraz płynów do płukania jamy ustnej, a Twój uśmiech będzie idealnie biały każdego dnia.

Bezpieczne dla wrażliwego szkliwa zębów

Paski wybielające zęby Crest Glamorous White Enamel Safe zawierają odpowiednią ilość składników aktywnych by jednocześnie wybielać, ale także nie naruszając powierzchni szkliwa. Szybko, bezpiecznie oraz skutecznie pozbędziesz się widocznych i zgromadzonych przez lata przebarwień. Paski wybielające zęby Crest Glamorous White Enamel Safe pozwalają także pozbyć się płytki nazębnej. Jest to najskuteczniejszy domowy sposób wybielania zębów, dający profesjonalne rezultaty jak w gabinecie stomatologicznym.

Przedstawiamy 14* oryginalnych pasków wybielających zęby. Mieszczące się w 7 saszetkach paski stosuje się poprzez nałożenie 1 sztuki na górne i 1 na dolne zęby.

*- tylko pełna kuracja 14 dniowa (28szt. pasków wybielających) zapakowana jest w oryginalne opakowanie zbiorcze.

Data Przydatności: 03/2022

Paski wybielające whitening strips są proste i wygodne w aplikacji

Paski wybielające Crest Glamorous White Enamel Safe są bardzo proste i wygodne do nałożenia. Wyjmij je z saszetki, aplikując dłuższy na górną linię zębów, a krótszy na dolną. Następnie pozostaw na 30 minut i gotowe. Przepłucz usta letnią wodą. Zaleca się by stosować paski wybielające zęby Crest Glamorous White Enamel Safe nie więcej niż raz dziennie. W przypadku kobiet w ciąży oraz osób niepełnoletnich nie należy ich używać.

P/16
978 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest Glamorous White (10szt. - 5 saszetek) Enamel Safe

Napisz swoją opinię

Zobacz także