Crest 3D Professional Effects Whitestrips (10 szt. - 5 saszetek) DENTAL WHITENING TREATMENT WHITE

105,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Lepsze, skuteczniejsze wybielanie zębów to zasługa pasków Crest Professional Effects Whitestrips. Pozbądź się przebarwień bezpiecznie i bez wizyty u dentysty. Specjalnie opracowana formuła oraz składniki aktywne pozwalają uzyskać profesjonalne rezultaty doskonale wybielonych zębów. Postaw na bielszy, piękniejszy uśmiech, który z pewnością zachwyci wszystkich. Paski wybielające zęby Crest 3D Professional Effects Whitestrips zamówisz w ilości 5 saszetek – 10 sztuk, co pozwoli na zastosowanie 5 dniowej kuracji. Wygodna, sprawdzona metoda by mieć śnieżnobiały uśmiech każdego dnia. Dłuższy efekt wybielonych zębów uzyskasz szczotkując je pastą Crest, a także stosując płyn do płukania jamy ustnej.

Wybielanie zębów paskami Crest Professional Effects Whitestrips daje doskonały efekt

Nieestetycznie przebarwienia na szkliwie skutecznie zlikwidujesz stosując paski Crest Professional Effects Whitestrips. Zapomnij o długich wizytach u stomatologa. Z paskami wybielającymi Crest Professional Effects Whitestrips uzyskasz profesjonalny efekt śnieżnobiałych zębów, tak samo jak u dentysty. Już po pierwszej aplikacji zewnętrzne przebarwienia na powierzchni szkliwa znikną, byś mógł się cieszyć pięknym, błyszczącym uśmiechem. Osoby poniżej 18 lat oraz kobiety będące w ciąży nie powinny stosować pasków wybielających Crest.

Jest to kuracja 5 dniowa

Przedstawiamy 10* oryginalnych pasków wybielających zęby. Mieszczące się w 5 saszetkach paski stosuje się poprzez nałożenie 1 sztuki na górne i 1 na dolne zęby.

*- tylko pełna kuracja 14 dniowa (28szt. pasków wybielających) zapakowana jest w oryginalne opakowanie zbiorcze

Data Przydatności: 04/2022

Znakomicie przylegają do zębów

Paski wybielające Crest Professional Effects Whitestrips mocno przylegają do zębów, dzięki czemu nie zsuwają się i nie odrywają. Nakłada się je bardzo sprawnie. Stosując je raz dziennie uzyskasz zadowalający efekt białych zębów. Po nałożeniu pasków Crest Professional Effects Whitestrips – dłuższym na górę, a krótszym na dól, należy pozostawić je na 30 minut i gotowe.

P/09
100 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest 3D Professional Effects Whitestrips (10 szt. - 5 saszetek) DENTAL WHITENING TREATMENT WHITE

Napisz swoją opinię

Zobacz także