• -75,00 zł

Crest Supreme Professional (28szt. - 14 saszetek) Najmocniejsze!

319,99 zł
244,99 zł Zniżka 75,00 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Paski Crest Supreme Professional to sprawdzony, domowy sposób na bielsze zęby. Świetnie usuwa widoczne przebarwienia oraz zanieczyszczenia. Paski Crest Supreme Professional zapakowane są w 14 saszetek, które dają razem 28 sztuk oryginalnych produktów. Szybkie, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie w dążeniu do idealnie białego uśmiechu, który będzie wyglądał doskonale każdego dnia. Zaletą pasków Crest Supreme Professional jest to, że dają one taki sam rezultat jak przy po profesjonalnym wybielaniu w gabinecie stomatologicznym. Już po pierwszym użyciu zęby są jaśniejsze, pozbawione przebarwień. Znajdziesz u nas również inne produkty wybielające oraz przeznaczone do higieny jamy ustnej, które można bez problemów łączyć z paskami Crest Supreme Professional.

Perfekcyjny uśmiech w dwa tygodnie

Silne składniki aktywne, jakie posiadają paski Crest Superme Proffesional pozwalają skutecznie, stopniowo wybielić zęby przez 14 dni trwania kuracji. Działają one intensywnie na wszelkie plamy, osad powstałe na szkliwie, a także na płytkę nazębną. Stosując codziennie paski Crest Supreme Proffesional Twój uśmiech będzie piękniejszy i atrakcyjniejszy.

Sposób aplikacji pasków

Zawarte w saszetce paski Crest Supreme Professional należy umieścić na dolnej i górnej linii zębów. Po ich aplikacji pozostawić na 30 minut. Następnie zdjąć i przepłukać zęby wodą. Powtarzaj zabieg raz dziennie, a Twoje zęby staną się wyraźnie bielsze każdego dnia. Osoby niepełnoletnie i kobiety w ciąży nie powinny stosować pasków wybielających.

P/19
1000 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest Supreme Professional (28szt. - 14 saszetek) Najmocniejsze!

Napisz swoją opinię

Zobacz także