• -30,00 zł

Crest Glamorous White (28szt. - 14 saszetek) Enamel Safe

269,99 zł
239,99 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Rewelacyjnie wybielające zęby paski Crest Glamorous White Enamel Safe to bielsze, jaśniejsze zęby, którymi możesz zachwycać każdego dnia. Piękny, naturalny uśmiech bez szkody dla szkliwa. Ponadto paki wybielające Crest Glamorous White Enamel Safe są jedną z najszybszych i najskuteczniejszych metod wybielających, które samodzielnie możesz zastosować w domu. Pełne opakowanie oryginalnych pasków zawiera 14 saszetek, dających łącznie 28 sztuk. Postaw na profesjonalny efekt, doskonale wybielonych zębów. Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami marki Crest, które dostępne są w naszej ofercie.

Usuwają nieestetyczne, żółte przebarwienia ze szkliwa

Paski Crest Glamorous White Enamel Safe posiadają warstwę z żelem, zawierającym składniki aktywne, które nie tylko skutecznie wybielają, ale również są bezpieczne dla szkliwa. Wszystkie nieestetycznie wyglądające przebarwienia lub osad zostaną skutecznie usunięte. Paski Crest Glamorous White Enamel Safe podczas 14 dniowej kuracji sprawią, że Twój uśmiech będzie bielszy i atrakcyjny.

Jak nakładać paski Crest Glamorous White Enamel Safe?

Paski Crest Glamorous White Enamel Safe nakłada się szybko i sprawnie. W saszetce znajduje się 2 sztuki produktu, który należy umieścić na górnej oraz dolnej linii zębów, przylegając dokładnie do ich powierzchni. Po 30 minutach należy je zdjąć i przepłukać usta wodą. Efekt bielszych zębów będzie widoczny już po pierwszym użyciu pasków Crest Glamorous White Enamel Safe. Nie powinny ich stosować kobiety będące w ciąży, a także niepełnoletnie osoby.

P/14
9 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest Glamorous White (28szt. - 14 saszetek) Enamel Safe

Napisz swoją opinię

Zobacz także