Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine (28 szt. 14 saszetek)

219,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Szybkie, wygodne, domowe wybielanie zębów paskami Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine zapewni Ci idealnie białe zęby na długo. Pozbądź się widocznych przebarwień i zachwycaj pięknym uśmiechem. Paski Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine dedykowane są wszystkim tym osobom, które zmagają się z nadwrażliwością zębów. Możesz stosować je bez obaw, gdyż nie podrażniają dziąseł oraz nie powodują bólu przy wybielaniu. Zapakowane oryginalnie paski Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine w 14 saszetek (28 sztuk) wystarczą na dwutygodniową kurację. Szybki i łatwy sposób na bielsze, piękniejsze zęby. Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami do pielęgnacji jamy ustnej popularnej marki Crest.

Bezpieczne, łagodnie wybielające paski Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine

Paski Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine bez przeszkód mogą stosować osoby z nadwrażliwością zębiny. Nie uszkadzają one szkliwa oraz są bezpieczne dla dziąseł. Substancja aktywna delikatnie, ale bardzo skutecznie likwiduje osad, zewnętrzne przebarwienia, jak również płytkę nazębną. Twoje zęby po wybielaniu paskami Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine będą olśniewająco białe.

Bardzo szybko i wygodnie się je nakładamy

Nałożenie pasków Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine zajmuje chwilę. Mocno się trzymają i nie ześlizgują się. Dłuższy pasek nałóż na górny rząd zębów, krótszy na dolny. Po upływie 30 minut zdejmuj, a następnie przepłucz niewielką ilością wody. Na każdy dzień kuracji przeznaczona jest jedna saszetka. Pasków nie powinny stosować ciężarne kobiety, a także osoby nie mające ukończonych 18 lat.

P/29
998 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2020-11-17

Paski gentle

Super delikatne wybielanie. Używam tych pasków bo mam nadwrażliwość zębów.
Polecam

Napisz swoją opinię

Crest 3D White Whitestrips Gentle Routine (28 szt. 14 saszetek)

Napisz swoją opinię

Zobacz także