Crest 3D WHITE (28 szt. - 14 saszetek) wybielanie zębów LUXE Professional

219,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Wybielanie zębów domowym sposobem z pomocą pasków Crest 3D WHITE Whitestrips LUXE Professional Effects nigdy nie było łatwiejsze. Oferowany produkt składa się z 28 sztuk pasków zamkniętych w 14 saszetkach, które wystarczą na pełną 14 dniową kurację. Niezawodne, szybkie i bezpieczne rozwiązanie by mieć bielszy i atrakcyjniejszy uśmiech każdego dnia. Paski wybielające zęby Crest 3D WHITE Whitestrips LUXE Professional Effects pozwalają uzyskać profesjonalny efekt, skutecznie pozbywając się osadu oraz przebarwień. Ich dodatkową zaletą jest to, że pomimo właściwości wybielających nie uszkadzają powierzchni szkliwa. Paski wybielające do zębów Crest 3D WHITE Whitestrips LUXE Professional Effects są niedrogie, a przede wszystkim zapewniają świetne, długotrwałe rezultaty perfekcyjnie białego uśmiechu.

Proste wybielanie każdego dnia

Paski wybielające zęby Crest 3D WHITE Whitestrips LUXE Professional Effects są niezwykle łatwe w użyciu. Wystarczy tylko umieścić je na górnej i dolnej linii zębów stroną zawierającą warstwę aktywną, pozostawić na 30 minut i gotowe. Twoje zęby staną się bielsze nawet o kilka odcieni. Rekomendowana ilość to jedna saszetka na jeden dzień.

Jest to kuracja 14 dniowa

Przedstawiamy 28* oryginalnych pasków wybielających zęby. Mieszczące się w 14 saszetkach paski stosuje się poprzez nałożenie 1 sztuki na górne i 1 na dolne zęby.

*- tylko pełna kuracja 20 dniowa (40szt. pasków wybielających) zapakowana jest w oryginalne opakowanie zbiorcze

Data Przydatności: 07/2022

Bielszy, piękniejszy uśmiech już po 14 dniach

Regularne stosowanie pasków wybielających Crest 3D WHITE Whitestrips LUXE Professional Effects przez cały okres trwania kuracji pozwala uzyskać długotrwały efekt. Co jest zasługą składników aktywnych o odpowiednim stężeniu, używanych również w gabinetach stomatologicznych. Nie zaleca się stosowania pasków kobietom w ciąży oraz osobom, które nie ukończyły 18 roku życia.

P/02
95 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2020-11-05

Professional Luxe

Używam pasków od 3lat, nie potrzebuje wybielania u dentysty.
Polecam

Oceń 

2020-10-03

Efekt Bomba!

Polecam te paseczki, po kuracji 14 dniowej moje zęby są jaśniejsze o kilka tonów.
W moim przypadku brak nadrważliwości.
POLECAM!

Napisz swoją opinię

Crest 3D WHITE (28 szt. - 14 saszetek) wybielanie zębów LUXE Professional

Napisz swoją opinię

Zobacz także