Crest 3D Professional Effects Whitestrips (28 szt. - 14 saszetek) DENTAL WHITENING TREATMENT WHITE

259,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Zyskaj doskonałą biel zębów z paskami Crest Professional Effects Whitestrips bez wychodzenia z domu. Znakomicie wzmacniają szkliwo, które pozbawione zostało minerałów. Paski Crest Professional Effects Whitestrips sprzedawane są po 28 sztuk w 14 saszetkach, co zapewni zastosowanie 14 dniowej kuracji wybielającej. Twoje zęby staną się idealnie białe, a także mocne oraz zdrowsze. Produkt pomimo zawartości składników aktywnych nie wywołuje podrażnień, bezpiecznie wyrównując koloryt na powierzchni zębów. Łatwy, a także wygodny sposób na domowe wybielanie, zapewni Ci piękniejszy i olśniewający uśmiech. Profesjonalny efekt bielszych zębów utrzymasz na długo regularnie stosując pasty Crest, jak tez płyn do płukania jamy ustnej.

Usuwa przebarwienia zewnętrzne szkliwa

Paski wybielające zęby Crest Professional Effects Whitestrips doskonale usuwają wszelkie widoczne gołym okiem przebarwienia powierzchniowe szkliwa, które są wynikiem działania ciemnych i mocnych barwników znajdujących się w jedzeniu oraz napojach. Delikatnie, ale skutecznie likwidują je, pozostawiając bielsze, jaśniejsze zęby. Paski Crest Professional Effects Whitestrips również świetnie działają na bakterie, hamując ich namnażanie się.

Jest to kuracja 14 dniowa

Przedstawiamy 28* oryginalnych pasków wybielających zęby. Mieszczące się w 14 saszetkach paski stosuje się poprzez nałożenie 1 sztuki na górne i 1 na dolne zęby.

*- tylko pełna kuracja 20 dniowa (40szt. pasków wybielających) zapakowana jest w oryginalne opakowanie zbiorcze

Data Przydatności: 04/2022

Bielszy uśmiech już po 14 dniach

Prawidłowo przeprowadzona kuracja paskami wybielającymi Crest Professional Effects Whitestrips gwarantuje olśniewająco białe zęby. Ich aplikacja jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie chwilę. Paski znajdujące się w saszetce należy umieścić na powierzchni zębów, odczekać 30 minut, a następnie zdjąć i przepłukać wodą. Pamiętajmy by dłuższy znalazł się na górze, a krótszy na dole. Zęby będą wyraźnie bielsze i jaśniejsze. Pasków Crest Professional Effects Whitestrips nie zaleca się kobietom w ciąży, jak również osobom, które nie mają skończonych 18 lat.

P/07
100 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Crest 3D Professional Effects Whitestrips (28 szt. - 14 saszetek) DENTAL WHITENING TREATMENT WHITE

Napisz swoją opinię

Zobacz także