Irygator Waterpik WP-100 E2 Ultra

349,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Irygator Waterpik WP-100 E Ultra o pojemności 600 ml to znakomite narzędzie przeznaczone do higieny jamy ustnej, zapewniające jeszcze lepsze i dokładniejsze oczyszczenie trudno dostępnych miejsc, a do których nie dotrze szczoteczka manualna lub nić dentystyczna. Wszystkie przestrzenie oraz szczeliny między zębami,a także kieszenie dziąsłowe są staranniej oczyszczone. Irygator Waterpik WP-100 E Ultra to specjalistyczne urządzenie działające pod ciśnieniem, które wynosi ok. 6,2 bar, znakomicie sprawdza się w domu. Do wyboru jest aż 6 różnych końcówek, które dostosowane zostały do różnych potrzeb użytkowników. Możesz go używać kiedy tylko chcesz.

Bezpieczne i łatwe w użyciu urządzenie

Irygator Waterpik WP-100 E Ultra doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji i profilaktyce jamy ustnej. Bardzo łatwy, cichy oraz bezpieczny w obsłudze. Pompka, którą można regulować ciśnienie wody (od 1 do 10 stopni) wtłacza ją w miejsce, które chcemy oczyścić. Irygator Waterpik WP-100 E Ultra może być z powodzeniem wykorzystywany przez osoby noszące na stałe aparat ortodontyczny. Usuwaj skutecznie bakterie, osad, oraz zanieczyszczenia z przestrzeni między zębami oraz okolic dziąseł bez podrażnień, a także krwawienia.

Zdrowe, oczyszczone i białe zęby

Irygator Waterpik WP-100 E Ultra to zdrowsze, dogłębnie oczyszczone oraz zdrowsze zęby. Zachwycaj promiennym uśmiechem każdego dnia. Stacjonarny Irygator Waterpik WP-100 E2 Ultra sprzedawany jest w zestawie ze specjalistycznymi końcówkami, przeznaczonymi do czyszczenia m.in. języka, okolic poddziąsłowych lub z aparatami ortodontycznymi. Ponadto zawiera 2 sztuki standardowych końcówek oraz szczoteczkę przeznaczoną do ręcznego doczyszczania. Do irygatora dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim.

Waterpik
IR/01
2 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Irygator Waterpik WP-100 E2 Ultra

Napisz swoją opinię

Zobacz także