Bezprzewodowy irygator do zębów SEYSSO Oxygen Travel

329,99 zł
Brutto
Ilość

 

Dostawa kurierem 2-3 dni

 

Towary oryginalne - Prosto z USA.

 

Wysyłka z Polski

Niewielki, poręczny bezprzewodowy irygator do zębów Seysso Oxygen Travel idealnie nadaje się do zastosowania w domu, a także w podróży. Postaw na wysoką jakość i ciesz się doskonale czystymi zębami. Urządzenie posiada 3 tryby pracy – Normal, Soft oraz Pulse, dzięki czemu dostosujesz program do swoich indywidualnych potrzeb. Bezprzewodowy irygator Seysso Oxygen Travel pozwala starannie oczyścić z resztek pokarmu trudno dostępne miejsca, jakimi są szczeliny pomiędzy zębami oraz kieszenie i linia dziąseł. Polecany jest także osobom noszącym na stałe aparaty ortodontyczne. Urządzenie jest doskonałą alternatywą dla nici dentystycznych oraz zwykłych szczoteczek. Stosując regularnie irygator Seysso Oxygen Travel Twoje zęby z pewnością będą mocniejsze, zdrowsze i jaśniejsze.

Pozbądź się bakterii i nieprzyjemnego zapachu

Irygator Seysso Oxygen Travel pomaga precyzyjnie doczyścić zęby pozbywając się skupisk bakterii znajdujących się w jamie ustnej, które odpowiadają za brzydki oddech oraz powstawanie próchnicy. Woda będąca pod ciśnieniem (w zależności od programu ma zakres 2,7 – 6,2 bara) wytwarza strumień, który idealnie dotrze do każdego miejsca, które chcemy oczyścić z płytki nazębnej. Urządzenie ma łatwy w obsłudze zbiornik na wodę, w którym mieści się 150 ml płynu.

Elementy znajdujące się w zestawie

Bezprzewodowy irygator Seysso Oxygen Travel w zestawie zawiera trzy różne, wymienne końcówki, ładowarkę indukcyjną oraz instrukcję obsługi w języku polskim. Gwarancja na urządzenie wynosi 2 lata. Systematyczne odkamienianie pozwoli dłużej cieszyć się sprawnie działającym sprzętem.

Seysso
IR/03
3 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Bezprzewodowy irygator do zębów SEYSSO Oxygen Travel

Napisz swoją opinię

Zobacz także