Pasta wybielająca zęby gwarancją śnieżnobiałego uśmiechu

On:

Każdy z nas pragnie mieć piękny, biały uśmiech, którym zachwycają się wszyscy znajomi, przyjaciele i rodzina. Niestety idealną bielą może się pochwalić niewiele osób. Jednak w dzisiejszych czasach wybielanie zębów jest powszechnie dostępne, dzięki dedykowanym do tego celu produktom. Pasta wybielająca należy do najczęściej wybieranych artykułów. Są nie tylko skuteczne w uzyskaniu doskonałej bieli, ale także przeciwdziałają powstawaniu różnych problemów zdrowotnych. Obecnie na rynku dostępnych jest kilka rodzajów past wybielających do zębów, z których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Są one bardzo bezpieczną oraz skuteczną metodą na naturalnie bielszy uśmiech, a można je stosować nawet do 2 razy dziennie, w przeciwieństwie do innych preparatów. Pasta wybielająca zęby może zawierać lub nie fluor, węgiel aktywny, cząsteczki złota lub srebra, ksylitol, hydroksyapatyt lub olej kokosowy. Składniki te mają różne działanie od polerującego do wzmacniającego. Strona paski-wybielajace.com posiada szeroką ofertę artykułów do higieny jamy ustnej, w tym także wysokiej jakości pasty wybielające zęby.

Pasta wybielająca zęby, a jej skład i działanie

Obecnie w sklepach mamy duży wybór produktów. Pasty do zębów zawierają szereg składników, które odpowiadają za ich właściwości wybielające. Są one bardzo prostym, a także szybkim domowym sposobem, dzięki któremu będziemy mieć bielsze i jaśniejsze zęby. By pasta wybielająca zęby była skuteczna powinna zawierać w swoim składzie substancje ścierne, substancje aktywne, w tym niewielkie granulki. Podstawą działanie tego produktu jest głównie chemiczne oraz mechaniczne usunięcie wszelkich przebarwień z zewnętrznej powierzchni szkliwa, które wyglądają nieestetycznie. Pasta wybielająca zęby likwiduje je, dzięki zjawisku zwanemu abrazją (ścieraniem). Podczas szczotkowania tworzy się piana zawierająca mikrogranulki, które poprzez szczotkowanie delikatnie "zeskrobują" zewnętrzną, przebarwioną warstwę szkliwa. Powstały one w wyniku zatrzymywania się w płytce nazębnej barwników, które utrwalone są następnie poprzez proces jej krystalizacji. Najskuteczniej działają preparaty zawierające takie substancje jak:

  • wodorotlenek glinu,
  • wodorowęglan sodowy,
  • pirofosforany,
  • nadtlenek wodoru,
  • nadtlenek karbamidu.

Pasta wybielająca do zębów przeznaczona jest do stosowania samodzielnego w domu. A w połączeniu z innymi preparatami, mającymi właściwości wybielające jak płyny do płukania lub paski, pozwala uzyskać dłuższy efekt bielszych zębów.

Pasta wybielająca zęby z naturalnym składnikiem aktywnym

Coraz większą popularnością cieszą sie preparaty do pielęgnacji oraz higieny jamy ustnej zawierające węgiel aktywny, który chętnie stosowany jest także w pastach wybielających do zębów. Naturalne właściwości jakie on posiada pozwalają nie tylko usunąć przebarwienia, ale również wyeliminować namnażanie się bakterii próchnicotwórczych. Stosując pastę wybielającą zęby mamy równocześnie zdrowsze oraz bielsze zęby. Węgiel aktywny łagodnie ściera przebarwienia oraz osad ze szkliwa, a także skutecznie pochłania różnego typu zanieczyszczenia zgromadzone pomiędzy szczelinami.

Komentarze

Zostaw swój komentarz